Освітні послуги – «Горизонт Змін» Перейти до контенту

Освітні послуги

Ми маємо більш ніж 10-річний успішний досвід роботи, тож раді представити Вам наші можливості для роботи і партнерства.

Організація освітніх заходів на території Черкаської області – круглих столів, конференцій, семінарів, форумів. Моніторинги, якісні та кількісні дослідження громадської думки.

Авторські тренінгові програми, які проводять наші тренери:

«Школа адвокації» (триденна програма для громадських активістів будь-якого віку про навички формулювання та просування громадських інтересів)

«Держава Україна: як це працює» ( триденна програма на вивчення базових понять розподілу функцій між органами державної влади та місцевого самоврядування, а також механізмів впливу на них)

«Школа співпраці влади та громади» (дводенна програма вивчення механізмів залучення громадськості до прийняття рішень)

«Думай критично – дій практично» (однодення програма із розвитоку критичного мислення для учасників 16-20 років)

«Школа бюджетного моніторингу» (триденна програма набуття навичок контролю за місцевим бюджетом)

«Школа виборів» (триденна програма навчання про систему виборів в Україні, виборчі системи, симуляція виборчої кампанії)
«Школа критичного мислення» (триденна програма на розвиток критичного мислення, медіаграмотності та протидія маніпуляціям)

Створення відеороликів в стилі «скрайбінг» на соціально-політичну тематику

«Просто про програми навчання ЄС» - у відео можна дізнатися більше, як потрапити на одну з програм мобільностей, які допомагають вчитися.

«Просто про реформу держзакупівель, або історія Семена Хабармена» - у кумедному ролику розповідається як змінила реформа державних закупівель життя підприємців, замовників та хабарменів.

«Просто про антикорупційну реформу» - відео інформує яким чином новостворені структури допомагають виявляти нечесні схеми збагачення чиновників та боротися з корупціонерами.

«Просто про електронне декларування» - постійний герой Хабармен Семен показує, що трапляється, якщо «забуваєш» зазначити у декларації всі свої статки. Така історія про Семена пояснює суть електронного декларування.