Семінарський дім у Холодному Яру – «Горизонт Змін» Перейти до контенту

Семінарський дім у Холодному Яру

Організовувати заходи можна не лише в містах. Ми практикуємо освітні семінари, разом з відпочинком та екскурсійною програмою у шикарному місці, де поєдналися природні скарби та бурхливі історичні події - у Холодному Яру. Вчені і досі сперечаються про природу його утворення. Екологи борються за надання йому статусу національного заповідника і охороняють червонокнижні рослини реліктового лісу. Історики досліджують спадщину та артефакти різних періодів від скіфів до Холодноярської республіки. Містики називають його "місцем сили" та приїздять поповнити втрачену енергію. А ми проводимо щоліта найрізноманітніші події від міжнародних таборів до мистецьких пленерів.

Наш семінарський будинок розташований в самому серці Холодного Яру - селі Мельники, вул. Чучупаків Яр. Тут немає 5-зіркових зручностей, зате є можливість дихати чистим повітрям, пити цілющу колодязну воду, їсти здорову домашню їжу з місцевих продуктів, приготовану на дровах, насолоджуватися неймовірними пейзажами, відпочити від міської суєти та повністю зануритися в тему заходу. Є варіанти розміщення на ліжках (1-й поверх будинку), надувних матрацах (мансардний поверх будинку) та в туристичних наметах у дворі. Колодязь, туалет, літній душ,  кухонний посуд, тераса для навчання або відпочинку.

 

Поруч - ціла низка видатних місць, побувати в яких має кожен українець і гість: козацька столиця Чигирин, маєток Б.Хмельницького в с. Суботів, тисячолітній Дуб Залізняка, Мотрин монастир, інтерактивний музей хліба "Зерноленд" та багато іншого.

З цього місця всі повертаються оновленими! Пропонуємо і вам скористатися гостинністю нашого семінарського дому!