Діяльність організації на час воєнного стану в Україні – «Горизонт Змін» Перейти до контенту

Діяльність організації на час воєнного стану в Україні

Від початку повномасштабної війни, із кінця лютого, наша організація змінила свої пріоритети роботи та нині зосереджуємо роботу у трьох напрямках:

  1. Допомога Збройним силам України
  2. Допомога вимушеним переселенцям
  3. Допомога громадському сектору Черкащини.

Допомога Збройним силам України

У межах першого напрямку – допомога ЗСУ – ми найперше допомагаємо кільком місцевим військовим частинам медикаментами. Ліки також передаємо військовим, які перебувають у найгарячіших точках. У цьому напрямку співпрацюємо із регіональними представниками ВБФ “Серце до серця” із Закарпаття.

Віднедавна, також допомагаємо технікою одній конкретній танковій бригаді. Щоб наші воїни працювали максимально ефективно та автономно, їм потрібні планшети, принтери, генератори, зварювальні апарати, електроди, набори ключів та багато чого іншого.

Для підтримки бригади збираємо донати на картки голови нашої організації – Вікторії Феофілової.

Приватбанк 4149629350140059

Монобанк 4441114412508903

Для пожертв із-за кордону:

PayPal horyzontzmin@gmail.com

Допомога вимушеним переселенцям

Ми організували евакуацію 40 осіб з Черкас до Львова. Медикаментами та гуманітарною допомогою також допомагаємо біженцям, які зупиняються на Черкащині. За минулий місяць передали ліки, предмети гігієни та харчі трьом черкаським і одному чигиринському притулку для вимушених переселенців. Плануємо розширювати таку допомогу, для чого розпочали співпрацю в цьому напрямку із Данською радою біженців.

Ми також проводимо навчання домедичної допомоги для цивільного населення, яке проводить Олександр Пожар, лікар-анестезіолог Черкаського обласного перинатального центру. Нині заняття пройшли вже близько 400 черкащан.

Якщо у вас є група, яка хоче отримати знання із домедичної допомоги, - напишіть нам на пошту: horyzontzmin@gmail.com або нашу фейсбук-сторінку

Допомога громадському сектору

Із квітня починаємо підтримку громадських активістів та активісток із інших областей із переїздом до Черкас та продовженням роботи. Зокрема, за підтримки ІСАР Єднання у межах  «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», маємо можливість допомогти із пошуком приміщення, розселенням активістів та активісток, пошуком підтримуючих ресурсів, налагодження взаємодії з місцевими ініціативами, тощо.

У Варшаві, куди переїхала частина нашої команди, ми встановили партнерські стосунки з Білоруським молодіжним хабом/ Беларускі Моладзевы Хаб / Białoruski Młodzieżowy Hub , і спільно допомагаємо громадським активістам/кам у Польщі із налагодженням контактів та допомогою у продовженні діяльності, шукаємо необхідні українцям медикаменти.

Якщо хочете допомогти із закупом ліків, ми відкрили рахунки для збору коштів:

For donations from abroad:

PayPal horyzontzmin@gmail.com

Водночас, ми відкриті до партнерських проєктів з іншими українськими та міжнародними організаціями, які допоможуть Україні в ці складні часи. Якщо у вас є пропозиції співпраці, напишіть нам на пошту: horyzontzmin@gmail.com або нашу фейсбук-сторінку