ОГОЛОШУЄМО НАБІР УЧАСНИКІВ «ШКОЛИ БЮДЖЕТНОГО МОНІТОРИНГУ» – «Горизонт Змін» Перейти до контенту

ОГОЛОШУЄМО НАБІР УЧАСНИКІВ «ШКОЛИ БЮДЖЕТНОГО МОНІТОРИНГУ»

ГО «Молода Черкащина» в рамках проекту «Молодь – рушійна сила реформ» розпочинає набір на 1-й навчальний семінар «Школа бюджетного моніторингу». ЩО? Під час навчання ви дізнаєтеся: - як можна контролювати витрати бюджету свого міста/села; - за якими критеріями можна оцінювати бюджетний процес; - як відбувається реформа державних закупівель в Україні; - які можливості для громадського моніторингу відкриває система електронних закупівель PROZORRO та багато іншого. Наприкінці отримаєте «домашнє завдання» від тренерів, виконавши яке краще за інших зможете виграти цінний приз!

ДЕ? В Черкасах.

КОЛИ? Протягом 7 – 9 квітня.

ДЛЯ КОГО? Для активних людей від 18 до 30 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей.

ДЛЯ ЧОГО? Щоб допомогти реформі державних закупівель, навчитися контролювати місцеві бюджети, слідкувати за ефективністю використання коштів платників податків та максимально ускладнити життя корупціонерам, що живляться з місцевих бюджетів.

Як стати учасником? Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь https://goo.gl/IClQx1 Заявки слід заповнити до 24:00 15 березня 2017 року. Про рішення організаторів щодо вашої участі буде повідомлено до 20 березня. Організатори забезпечують проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати покриваються лише за наявності проїзних документів (автобусні чи залізничні квитки не вище купейного класу).

Детальніше про мережу «Творці майбутнього» можна прочитати тут http://tvorci.org.ua/ З питаннями звертайтеся на пошту mch_coalition@ukr.net Цей семінар проводиться в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.